چهارشنبه 22 آبان 1398  
 
Wednesday, November 13, 2019  
 
الأربعاء, ربيع الأول 16, 1441  
 
اخبار و رویدادهای مهم
1398/6/16 شنبه پلمپ مرکز ارائه خدمات آرایشی در آبادان

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی آبادان از  پلمپ یک مركز ارائه خدمات آرایشی و زيبايي به دلیل مبادرت به مداخله در امور پزشکی در این شهرستان خبر داد.

دکتر حجت‌اله جانبی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار وب‌دا در آبادان اظهار داشت: یک مرکز  ارائه خدمات آرایشی زيبايي که انواع  مداخلات پزشكي در قالب زيبايي، پوست و مو را بدون داشتن صلاحیت‌های پزشکی و مجوزهای قانونی انجام می‌داد پس از شناسایی توسط کارشناسان واحد نظارت معاونت درمان با همراهی کارشناس امورحقوقی  و کارشناس معاونت بهداشت پلمپ شد.

وی گفت: در پی بازدیدهای میدانی کارشناسان نظارت بر درمان و احراز تخلف مرکز زیبایی و انجام  فعالیت‌های غیرمجاز پس از طی مراحل  قانونی از ادامه فعالیت این مرکز ممانعت به عمل آمد.

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی آبادان افزود: انجام اعمال زیبایی که در حوزه تخصصی پزشکی قراردارند توسط افراد فاقد صلاحیت، سلامت شهروندان را به خطر انداخته و ضایعات جبران ناپذیری برای مراجعان به این مراکز غیر مجاز بوجود می‌آورد. شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی، درمانی، سریعاً موضوع را به سامانه ۱۹۰ اطلاع و یا به صورت حضوری موضوع را به کارشناسان نظارت بر درمان دانشکده  علوم پزشکی آبادان گزارش بدهند.

بیشتر
نسخه قابل چاپ