اخبار
1398/3/8 چهارشنبهمعاون غذاو داروی دانشکده علوم پزشکی آبادان
پيوستن داروخانه‌هاي دانشکده علوم پزشکی آبادان به كمپين ملي كنترل فشارخون
در راستای طرح ملی کنترل فشارخون، داروخانه‌های آبادان، خرمشهر و شادگان در این کمپین با معاونت غذا و داروی دانشکده علوم پزشکی آبادان همکاری می‌کنند.

.

به گزارش روبط عمومی معاونت غذا وداروی ابادان :
دكتر هدا مجیری، معاون غذا و دارو دانشکده علوم پزشكي آبادان صبح امروز در گفتگو با خبرنگار وب‌دا از آبادان اظهار داشت: در راستاي اجراي طرح ملي كنترل فشارخون با توجه به اهميت و اهداف اين طرح در زمينه پيشگيري، شناخت و كنترل فشارخون بالا، پيرو دستور سازمان غذا و دارو از داروخانه‌هاي تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی آبادان برای پيوستن و همكاري در كمپين ملي كنترل فشارخون دعوت بعمل آمده است و انتظار می‌رود، داروخانه‌های داوطلب فضای مناسب جهت اجرای طرح را در داروخانه فراهم کنند.

وي خاطرنشان كرد؛ همكاري داروخانه‌ها در اين كمپين در واقع گوياي اهميت جايگاه و نقش داروسازان در نظام سلامت است.

معاون غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی آبادان افزود: تاكنون داروخانه‌هاي همكار دانشکده و تعدادي از داروخانه‌هاي سطح 3 شهرستان تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی آبادان برای پيوستن به اين كمپين و همكاري با معاونت غذا و دارو دانشکده اعلام آمادگي کرده‌اند.

 دكتر مجیری اظهار داشت كه حضور داوطلبانه داروخانه ها در اين بسيج ملي در امتياز ارزشيابي آنها نيز موثر است.

وی بیان کرد: در بین داروخانه‌‎های متقاضی، داروخانه‌های شبانه‌روزی و روزانه قرار دارند و سایر داروخانه‌های تحت پوشش در اطلاع‌رسانی نیز همکاری می‌کنند.


تعداد بازديد اين صفحه: 109258
تعداد بازديد کنندگان سايت: 22454304 تعداد بازديد زيرپورتال: 767868 اين زيرپورتال امروز: 274 سایت در امروز: 6780 اين صفحه امروز: 11