اخبار و رویدادهای مهم

.

اضافه شدن ۳۸پزشک متخصص جدید به جنوب غرب خوزستان

1402/9/2 پنجشنبه

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی آبادان از اضافه شدن ۳۸ پزشک متخصص برای خدمات‌رسانی در جنوب غرب خوزستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار وبدا از آبادان دکتر سید محمد صالحی، ظهر امروز در آیین استقبال از پزشکان متخصص جدید دانشگاه علوم پزشکی آبادان که در محل آمفی تئاتر بیمارستان علوی این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: امسال ۳۸ پزشک متخصص در قالب ۱۸ رشته تخصصی به دانشگاه علوم پزشکی آبادان تعلق گرفته است که در شهرهای آبادان، خرمشهر، شادگان و اروندکنار تقسیم خواهند شد. 
وی افزود: با توجه به اینکه زمان توزیع پزشکان فوق تخصص با پزشکان متخصص تفاوت دارد ما انتظار داریم تا در زمان مقرر، تعدادی پزشک فوق تخصص نیز به مجموعه دانشگاه علوم پزشکی آبادان اضافه شوند تا بتوانیم خدمات بهتری به مناطق محروم در زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی آبادان ارائه دهیم. 
صالحی گفت: توزیع پزشکان در شهرهای تابعه دانشگاه براساس نیاز شهرستان انجام شده است به نحوی که اگر شهرستانی در رشته‌ای کمبود داشته باشد تعداد پزشک بیشتری به آن شهرستان اختصاص یابد و بالعکس اگر شهرستانی در یک رشته تخصصی تکمیل هست پزشک جدیدی به آن اختصاص داده نشود. بنابراین توزیع پزشکان جدید بر اساس نیاز شهرستانها و تعداد پزشکان متخصص قدیمی‌تر، انجام شده است.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی آبادان اضافه کرد: پزشکان متخصص جدیدی که از امروز فعالیت خود را در جنوب غرب خوزستان آغاز کردند در رشته‌هایی مثل آسیب‌شناسی، ارتوپدی، بیماری‌های پوست، بیماری‌های داخلی، بیماری‌های عفونی، بیماری‌های قلب و عروق، بیماری‌های مغز و اعصاب، بیهوشی، جراحی عمومی، جراحی مغز و اعصاب، جراحی کلیه و مجاری ادراری، چشم‌پزشکی، رادیولوژی، روان‌پزشکی، زنان و زایمان، طب فیزیکی و توانبخشی، کودکان و گوش و حلق و بینی خدمات‌رسانی خواهند کرد.
آرشیو
كلمات كليدي :اضافه شدن ۳۸پزشک متخصص جدیدمعاون درمان دانشگاه علوم پزشکیدانشگاه علوم پزشکی آبادانجنوب غرب خوزستان
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 12944587
تعداد بازديد پورتال: 14439568
آخرين ويرايش صفحه
دوشنبه 30 بهمن 1402 09:15:43
تم سایت
تیره روشن
تغییر اندازه فونت
ب+ ب ب-
اندازه نمایش صفحه
بزرگتر پیش فرض کوچکتر
فاصله بین خطوط و کلمات
+ پیش فرض -
بازگشت به حالت پیش فرض