شنبه 26 خرداد 1403   19:52:54

بیانیه حفظ حریم خصوصی کاربران
1400/12/15 یکشنبه

اطلاعات شخصی هر فرد،بخشی از حریم خصوصی وی محسوب شده و حفاظت از داده ها و حقوق شخصی کاربران در خدمات و سرویس های ارائه شده در فضای وب،نه تنها موجب حفظ امنیت اطلاعات کاربران است،بلکه باعث اعتماد سازی بیشتر و مشارکت ایشان در فعالیت های مرتبط با کسب و کار سازمان می گردد.مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه کاربران مراجعه کننده به وب گاه های خود دانسته و این اطمینان را می دهد که کلیه اطلاعات شخصی کاربران در ارتباط با خدمات دریافتی از دانشگاه از جمله پست الکترونیک و... کاملا محفوظ و در محیطی امن نگهداری می گردد.
دانشگاه علوم پزشکی  آبادان  با احترام کامل به حریم خصوصی خدمات گیرندگان و بازدیدکنندگان متعهد به حفظ اطلاعات خصوصی آنها می باشد. این سیاست حفظ حریم خصوصی تمامی سامانه های  متعلق به این دانشگاه را در بر میگیرد.
اطلاعات جمع آوری شده از بازدیدکنندگان، صرفا برای بهبود کیفیت خدمات و محتوای سایت مورد استفاده قرار میگیرند و هیچ بخشی از اطلاعات شخصی شما را بدون اطلاع و اجازهی قبلی، با فرد یا مؤسسه ی دیگری در میان نخواهیم گذاشت.

این دانشگاه  به هیچ عنوان اطلاعات شخصی افراد را به اشتراک یا در اختیار عموم قرار نمی دهد. این متن یک شرح کلی از شرایط و قواعد جمع آوری و استفاده اطلاعات از خدمات گیرندگان و بازدیدکنندگان بر روی وب سایت ما می باشد.
 -
اطلاعاتي كه در اختيار ما قرار مي دهيد در سرورهاي امن ما قرار مي گيرد.


 
تم سایت
تیره روشن
تغییر اندازه فونت
ب+ ب ب-
اندازه نمایش صفحه
بزرگتر پیش فرض کوچکتر
فاصله بین خطوط و کلمات
+ پیش فرض -
بازگشت به حالت پیش فرض