دوشنبه 5 آبان 1399  
 
Monday, October 26, 2020  
 
الإثنين, ربيع الأول 09, 1442  
 

بیانیه حریم خصوصی

اطلاعات شخصی هر فرد،بخشی از حریم خصوصی وی محسوب شده و حفاظت از داده ها و حقوق شخصی کاربران در خدمات و سرویس های ارائه شده در فضای وب،نه تنها موجب حفظ امنیت اطلاعات کاربران است،بلکه باعث اعتماد سازی بیشتر و مشارکت ایشان در فعالیت های مرتبط با کسب و کار سازمان می گردد.مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشکده خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه کاربران مراجعه کننده به وب گاه های خود دانسته و این اطمینان را می دهد که کلیه اطلاعات شخصی کاربران در ارتباط با خدمات دریافتی از دانشگاه از جمله پست الکترونیک و... کاملا محفوظ و در محیطی امن نگهداری می گردد.

راهبرد مشارکت

 

هر سازمانی در راستای تحقق اهداف، اجرای ماموریت ها و ارائه خدمت به مردم نیازمند توجه تام مخاطبان خود می باشد. بدیهی است بدون توجه مردم و بدون دریافت بازخورد های حاصل تعاملات دوسویه ، انتخاب راهبرد های ارائه خدمت، سخت و ناممکن می گردد. به بیان دیگر ارائه خدمت به نحو شایسته زمانی امکانپذیر است که مخاطب، میزان رضایتمندی خود را از دریافت خدمات اعلام ، تعامل و مشارکت خود را کامل نماید. سازمانی در ارائه خدمت موفق تر است که بتواند نظرات، پیشنهادات و انتقادات مخاطبین خود را دریافت و بر اساس آن راهبردهای مناسبِ جلب رضایت را در چهارچوب قانون اتخاذ نماید.

در این راستا و به منظور جلب مشارکت های این دانشکده برخود لازم می داند نظرات، پیشنهادات و انتقادات آحاد مردم بویژه از سوی نخبگان، متخصصین، صاحب نظران، مدیران و کارشناسان دستگاه های اجرائی عمومی را گردآوری و راهبردهای منتج به افزایش کیفیت خدمات را تدوین نماید.


 

بیانیه توافق سطح خدمات

 

قابل توجه بازدید کنندگان محترم

بدینوسیله توافق نامه سطح خدمات دانشکده علوم پزشکی را به اطلاع می رساند:

١- فرم های الکترونیکی ارتباطی در صفحه اصلی وب سایت موجود می باشد

٢- به محض ثبت درخواست، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده، به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.

٣- وب سایت دانشکده  به صورت تمام وقت در دسترس بوده و در صورت بروز هر گونه اشکال و نقص فنی،به متقاضیان اطلاع رسانی می گردد.

۴- اطلاعات خصوصی تکمیل کنندگان فرمهای الکترونیکی، در اختیار عموم قرار نمی گیر د.