منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آخرين ويرايش صفحه:
آلبوم تصاویر
اخبار
اسلایدر
اطلاعیه ها
اوقات شرعی
بازديدها
بنر
پرسش و پاسخ
پیوندهای سایت
پیوندهای کاربردی
جستجو
خبر تک خطی
رویدادها و اخبار
زبان
زمان ديجيتال
سامانه ها
سایر لینک ها
کارگاه آموزش
کپی رایت
گزارش تصویری
لوگو
لوگوی فوتر
مطالب آموزشی
منو
منو
نظر خواهی
ورود

اخبار

1399/9/18 سه‌شنبه

بازدید دو روزه ناظران اداره نظارت و ارزیابی عملکرد سازمان اورژانس کشور از اورژانس پیش بیمارستانی آبادان.

ناظرین اداره نظارت و ارزیابی عملکرد اورژانس کشور از مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آبادان بازدید بعمل آوردند.

.
به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آبادان،دکتر امین منصور رئیس اورژانس پیش بیمارستانی آبادان اظهار کرد؛

 به منظور بررسی نحوه عملکرد اورژانس پیش بیمارستانی آبادان طبق فرآیند های مدیریتی ابلاغی اورژانس کشور ، آقای دکتر کمالی و آقای جوادی بازرسان اعزامی اداره نظارت و ارزیابی سازمان اورژانس از مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آبادان بازدید بعمل آوردند.  
ایشان افزود: هدف از انجام این بازدید ها و نظارت ها ، یکسان سازی فرآیند ها و ایجاد وحدت رویه در عملکرد اورژنس پیش بیمارستانی می باشد. از اهداف دیگر نیز می توان به انتقال تجربیات و نوآوری در بهبود کیفیت خدمات ارائه شده و ارتقای عملکرد مراکز اشاره کرد.
 مدیر فوریت های پزشکی عنوان کرد: در مسیر انجام نظارت ها مشکلات مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آبادان نیز مورد بررسی قرار گرفت و راهکارهای برطرف کردن مشکلات نیز مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.  
دکتر امین منصور در پایان ضمن تشکر از ناظرین اعزامی گفت: از نطارت ها و انتقال تجربیات سازمان به مرکز مدیریت آبادان توسط ناظرین محترم استقبال می کنیم و از پیشنهادات و انتقادات صورت گرفته کمال استفاده را خواهیم برد.


.
آرشیو
نسخه قابل چاپ
بیشتر