جمعه 22 آذر 1398  
 
Friday, December 13, 2019  
 
الجمعة, ربيع الثاني 16, 1441  
 
اخبار و رویدادهای مهم
1398/9/7 پنجشنبه آیین معارفه سرپرست دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات دانشکده علوم پزشکی آبادان

آیین تکریم سرپرست پیشین دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات دانشکده علوم پزشکی آبادان و معارفه سرپرست جدید این دفتر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار وب‌دا از آبادان در این آیین علاوه بر دکتر محمد حسین حیدری، مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت؛ دکتر شکراله سلمان‌زاده، رئیس، دکتر فرشید بهشتی، معاون توسعه مدیریت و منابع و برنامه‌ریزی، دکتر آرش یلالی، معاون بهداشت، مهندس احمد جلالی، مشاور و جمعی از مدیران دانشکده علوم پزشکی آبادان حضور داشتند.

در متن ابلاغ دکتر سلمان‌زاده، خطاب به سید قاسم سعیدی، سرپرست جدید دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات دانشکده علوم پزشکی آبادان آمده است:« با عنایت به تعهد، تجارب و شایستگی‌های حضرتعالی به موجب این ابلاغ و با حفظ سمت به عنوان سرپرست دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات این دانشکده منصوب می‌گردید. شایسته است با رعایت جوانب شرعی و قانونی و بهره‌گیری از توان و تجربه خویش نسبت به انجام امور محوله اهتمام نمایید. موفقیت حضرتعالی را در انجام وظایف جهت تداوم اهداف دانشکده از درگاه خداوند متعال خواستارم.»

در این مراسم همچنین از زحمات احمد سپهر سبحانی در زمان حضور در جایگاه سرپرستی دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات دانشکده علوم پزشکی آبادان تقدیر شد.

بیشتر
نسخه قابل چاپ