سه‌شنبه 14 مرداد 1399   19:26:53

اخبار و رویدادهای مهم

.

حضور خادمان مسجد مقدس جمکران در جنوب غرب خوزستان

1399/5/11 شنبه

خادمان مسجد مقدس جمکران با حضور در جنوب غرب خوزستان از بیماران بستری در بیمارستان‌های این منطقه عیادت کردند

 

خادمان مسجد مقدس جمکران با حضور در جنوب غرب خوزستان از بیماران بستری در بیمارستان‌های این منطقه عیادت کردند.

به گزارش خبرنگار وب‌دا از آبادان، همزمان با عید سعید قربان و آغاز دهه ولایت، خادمان مسجد مقدس جمکران با در دست داشتن پرچم متبرک این آستان مقدس در 2نوبت با حضور در بیمارستان‌های آیت‌اله طالقانی آبادان و حضرت ولیعصر (عج) خرمشهر ضمن دیدار با مدیران و کارکنان این بیمارستان‌ها و تبریک این عید با اهدای بسته‌های متبرک عیدانه این آستان از تلاش و زحمات این قشر از مجموعه بهداشت و درمان منطقه قدردانی کردند.

اعضای کاروان سفیران مهدوی و مدیر فرهنگی دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز نیز ضمن دیدار با کارکنان، از بیماران بستری در بخش‌های مختلف نیز عیادت کردند.

در ادامه خادمین مسجد مقدس جمکران به پیشنهاد و دعوت دکتر ولید کوتی، مدیر بیمارستان آیت‌الله طالقانی آبادان با خانواده پرستار مدافع سلامت؛ افتخارزاده، همسر شهید منصور دمی‌زاده دیدار کردند.

در این دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین علی ابراهیمی‌پور و خادمان مسجد مقدس جمکران به همراه پرچم متبرک مسجد مقدس جمکران با خانواده این شهید بزرگوار دیدار کردند.

در این دیدار پس  از قرائت فاتحه، حجت‌الاسلام و المسلمین ابراهیمی‌پور به بیان سخنانی در خصوص شهید دمی‌زاده و همسر ایشان پرداخت. 

آرشیو
بیشتر
نسخه قابل چاپ