جمعه 4 مهر 1399   14:02:41

اخبار و رویدادهای مهم

.

تذکر دانشکده علوم پزشکی آبادان به شهرداری

1398/12/27 سه‌شنبه

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان به شهرداری این شهرستان به خاطر کوتاهی در انجام وظایف تعیین‌شده در مبارزه با ویروس کرونا تذکر داد.

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان ظهر امروز از دانشکده علوم پزشکی آبادان اظهار داشت: طی روزهای گذشته شاهد تشدید اقدامات برای مقابله با ویروس کرونا بودیم و مصوبات اخیر را برای اقدامات پیشگیرانه تعیین کردیم.

وی با تایید اعلام وضعیت قرمز در منطقه تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی آبادان تاکید کرد: مصرانه خواهشمندیم که شهروندان در شرایط کنونی تنها برای کارهای ضروری و با حداقل تردد به بیرون از خانه مراجعه کنند و بدانند که در این وضعیت در خانه ماندن بهترین درمان است.

دکتر سلمان‌زاده بیان کرد: در چنین شرایطی در حالیکه هشدارهای بهداشتی به صورت مستمر در حال انتشار است متاسفانه مجموعه شهرداری آبادان نسبت به وظایفی که برعهده دارد کوتاهی کرده و با توجه به اینکه موضوع سلامت عمومی در میان است به هیچ عنوان از این قصور به سادگی عبور نخواهیم کرد.

وی در همین خصوص افزود: اگر شهرداری آبادان نسبت به فعالیت‌هایی که برای مقابله بر ویروس کرونا برعهده دارد اقدامی عاجل و سریع نکرد بنا به وظیفه ذاتی مجبور هستیم که این کوتاهی را به مراجع قضایی اعلام نماییم.

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان ادامه داد: در شرایطی که کادر بهداشت و درمان با همراهی گروه‌های مردمی و سازمان‌های مرتبط به صورت جدی و جهادی در حال خدمات‌رسانی بی‌وقفه و شبانه‌روزی هستند این انتظار از شهرداری آبادان وجود دارد که حداقل در چنین شرایطی به وظایف خود به درستی عمل کند.

 

آرشیو
نسخه قابل چاپ
بیشتر