اخبار و رویدادهای مهم

.

نظارت مرکز بهداشت برگندزدایی و ضدعفونی روزانه معابر

1398/12/26 دوشنبه

رئیس مرکز بهداشت آبادان از نظارت بر گندزدایی خیابان‌ها و مناطق مسکونی پر جمعیت شهری و روستایی به منظور پیشگیری از گسترش ویروس کرونا خبر داد.

مهندس ربیحاوی در گفتگو با خبرنگار وب‌دا ضمن بیان مطلب فوق ادامه داد: با تقسیم مناطق شهرستان آبادان بر بخش‌های متناظر با توان دستگاه‌های اجرایی گندزدایی معابر عمومی، پارک‌های محله‌ای، ایستگاه‌های اتوبوس و محوطه بیرونی مساجد و حسینیه‌ها در ساعات پایانی شب در حال انجام است. بدین نحو که از فلکه فرودگاه تا میدان طیب تمام خطوط و مسیرها و حاشیه‌ها توسط گروه‌های بسیجی سپاه آبادان، مناطق احمد آباد، امیری و کوی کارگر توسط شهرداری منطقه یک و خیابان ۱۵ احمدآباد تا انتهای ذوالفقاری با حمایت منطقه آزاد اروند توسط گروه‌های داوطلب جهادی در حال گندزدایی است.

ربیحاوی گفت: تمامی تیم‌های فعال با نظارت و آموزش کارشناسان مرکز بهداشت مشغول فعالیت می باشند. همچنین در مناطق روستایی شهرستان نیز این عملیات توسط دهیاران تحت پوشش گندزدایی صورت می‌گیرد. دستگاه‌های عابر بانک نیز روزانه در 2نوبت توسط نیروهای بسیجی تحت حمایت ستاد بازسازی عتبات شهرستان به وسیله محلول های الکل گندزدایی می‌شود.

مهندس ربیحاوی ضمن توصیه به رعایت نکات بهداشتی از مردم شریف شهرستان آبادان خواست که از تردد غیرضروری جدا خودداری نمایند.

آرشیو
نسخه قابل چاپ
بیشتر