دوشنبه 4 شهريور 1398  
 
Monday, August 26, 2019  
 
الإثنين, ذو الحجة 25, 1440  
 
اخبار و رویدادهای مهم
اصلی
1397/11/14 يكشنبه اجرای طرح شهید رهنمون، در دومین روز از دهه مبارک فجر

طرح جهادی شهید رهنمون دانشکده علوم پزشکی آبادان این بار در روستای خضر نبی (ع) دایر شد.

به گزارش خبرنگار وب‌دا از آبادان، بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در دومین روز از دهه مبارک فجر، اردوی بسیج جامعه پزشکی آبادان به همت مسئولان دانشکده علوم پزشکی آبادان در قالب طرح شهید رهنمون با حضور متخصصان، مدیران، کارکنان و دانشجویان به صورت طرح ویزیت رایگان بیماران در روستای خضر نبی (ع) از توابع آبادان برگزار شد.

در این اردو که به منظور اعتلای سطح خدمات بهداشتی و درمانی در مناطق روستایی و کمتر برخوردار انجام شد، پزشکان متخصص در رشته‌های داخلی(2پزشک)، ارتوپدی،  قلب وعروق، عفونی، اطفال، گوش و حلق و بینی، زنان و زایمان، پزشک عمومی (3پزشک) حضور داشتند و ارائه خدمات کامل دندانپزشکی، توزیع رایگان دارو با همراهی کارشناسان مامایی، تغذیه، روانشناسی و پرستاران نیز به صورت رایگان ارائه شد.

در این طرح جهادی معاونت های درمان، بهداشت، دانشجویی و فرهنگی، غذا و دارو، دبیرخانه مشارکت‌های اجتماعی، اداره پرستاری، روابط عمومی، مرکز بهداشت آبادان و بهداشت و درمان صنعت نفت حضور فعال داشتند.

غربالگری و شناسایی این بیماران برای ارجاع به متخصصان از هفته گذشته توسط بهورزان در روستاهای مجاور انجام شده بود که با استقبال اهالی منطقه همراه بود.

بیشتر
نسخه قابل چاپ