پنجشنبه 6 تير 1398  
 
Thursday, June 27, 2019  
 
الخميس, شوال 24, 1440  
 
اخبار و رویدادهای مهم
اصلی
1397/10/18 سه‌شنبه واگذاری صدورکارت تندرستی شهرستان‌های تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی آبادان به دفاتر پیشخوان دولت

مدیر سلامت محیط وکار معاونت بهداشت دانشکده علوم پزشکی آبادان از واگذاری صدورکارت تندرستی شهرستانهای تحت پوشش به دفاتر پیشخوان دولت خبر داد.

جعفر ربیحاوی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار وب‌دا در آبادان اظهار داشت: از این پس در شهرستان‌های تابعه دانشکده علوم پزشکی آبادان صدور کارت تندرستی از طریق بخش خصوصی انجام می‌پذیرد.

وی افزود: در راستای اهداف کلان دولت و بمنظور بهره‌مندی از توانایی‌های بخش خصوصی تمام مراحل ثبت‌نام، دریافت و صدور کارت تندرستی افراد واجد شرایط  شاغل در مراکز تهیه، فروش و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی شهرستانهای آبادان، خرمشهر و شادگان به دفاتر پیشخوان دولت واگذار شد.

مدیر سلامت محیط وکار معاونت بهداشت دانشکده علوم پزشکی آبادان هدف از اجرای این طرح را  کاهش تصدی‌گری دولت، تسهیل در دسترسی و تکریم ارباب رجوع، صدور کارت‌های یکسان قابل رهگیری و قابل بهره‌برداری در سراسر کشور و همچنین تقویت نظارتهای بهداشتی واحد بهداشت محیط عنوان کرد.

وی گفت: از ابتدای سال  97 مراکز بهداشت شهرستان‌های خرمشهر و شادگان واگذاری را اجرایی و در ماه جاری نیز با تامین زیرساخت‌ها و رفع مشکلات موجود، آبادان نیز به این طرح ملحق شد.

بیشتر
نسخه قابل چاپ