يكشنبه 5 اسفند 1397  
 
Sunday, February 24, 2019  
 
الأحد, جمادى الثانية 19, 1440  
 
اخبار و رویدادهای مهم
567
1397/4/10 يكشنبه اقدامات انجام‌شده توسط مرکز بهداشت آبادان برای کنترل وضعیت آب
به گزارش خبرنگار وب‌دا از آبادان، مرکز بهداشت آبادان با انجام اقددامات مختلف، وضعیت آب شرب توزیعی در این شهرستان را به صورت مداوم و مستمر تحت نظر دارد.
کلر سنجی مستمر و مداوم طی شبانه‌روز،  نمونه‌برداری میکروبی از آب موجود در شبکه آبرسانی و آبهای بسته‌بندی توزیعی، نمونه‌برداری فیزیکی و شیمیایی از آب توزیعی در شبکه آبرسانی و آبهای بسته‌بندی و نظارت بر3چرخه‌ها و تانکرهای توزیع‌کننده آب هنگام بارگیری و توزیع از جمله اقدامات صورت گرفته توسط مرکز بهداشت آبادان بوده است.
همچنین برگزاری مستمر جلسات با مسئولان شهرستان و ارائه گزارش کامل به ایشان و ارائه هر روزه گزارش‌های لازم به دادستان، فرماندار و سایر مسئولان ذیربط نیز توسط این مرکز اجرایی می‌شود.
مرکز بهداشت آبادان در پایان ضمن انتشار پیامی ضمن تشکر از مردم شهرستان آبادان بخاطر صبر و شکیبایی از همه همشهریان درخواست کرد تا از دریافت آب از تانکرها، موتورهای 3چرخ و وانت‌های توزیع‌کننده که فاقد برچسب زرد رنگ بهداشت هستند یا بدون هماهنگی با شورا و دهیاریها اقدام به توزیع آب می‌کنند و همینطور آب‌های بسته‌بندی فاقد مشخصات تاریخ تولید و تاریخ انقضا و پروانه ساخت اکیدا خود‌داری نمایند.
شهروندان آبادانی می‌توانند هرگونه شکایت را با شماره تلفن۹۰۱۵۷۵۰۵۸۸ بصورت پیامکی برای ردیابی و پیگیری اعلام نمایند.
بیشتر
نسخه قابل چاپ