يكشنبه 29 مهر 1397  
 
Sunday, October 21, 2018  
 
الأحد, صفر 12, 1440  
 
اخبار و رویدادهای مهم
1397/3/9 چهارشنبه آغاز به کار نخستین فارغ‌التحصیلان مجتمع آموزش عالی سلامت دانشکده علوم پزشکی آبادان

نادر ثوامریان در گفتگو با خبرنگار وبدا در آبادان اظهار داشت: به استناد سند راهبردی گسترش جغرافیایی آموزش عالی سلامت با اهدافی همچون عدالت در دسترسی به آموزش عالی و افزایش بومی‌گزینی؛ نخستین فارغ‌التحصیلان مجتمع آموزش عالی سلامت دانشکده علوم پزشکی آبادان مشغول به کار شدند.
وی در همین خصوص  اضافه کرد: در همین راستا 16 دانشجوی مبارزه با بیماری‌ها، 18 نفر در رشته بهداشت خانواده، 19 دانشجوی سلامت دهان و 18 دانشجوی اتاق عمل، در مقطع کاردانی بهمن ماه سال 96 در مجتمع آموزش عالی سلامت دانشکده علوم پزشکی آبادان فارغ‌التحصیل شدند.
رئیس اداره منابع انسانی دانشکده علوم پزشکی آبادان بیان کرد: طبق قانون این دانشجویان 3برابر مدت تحصیل، به محل زندگی خود تعهد خدمت دارند و با توجه به اینکه این افراد از بومیان آبادان، خرمشهر و شادگان هستند، در همین شهرستان‌ها خدمات‌‍رسانی خود را آغاز خواهند کرد.
وی افزود: فارغ‌التحصیلان مجتمع آموزش عالی سلامت دانشکده علوم پزشکی آبادان در حال حاضر با قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان و یا به صورت پیام‌آور بهداشت(سرباز) آغاز به کار می‌کنند و تا به امروز تعدادی از این افراد فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.
ثوامریان ادامه داد: تا اواخر خردادماه نزدیک به 50 نفر از این فارغ‌التحصیلان کار خود را در مجموعه دانشکده علوم پزشکی آبادان آغاز خواهند کرد و تا پایان امسال تمامی فارغ‌التحصیلان مجتمع آموزش عالی سلامت دانشکده علوم پزشکی آبادان مشغول به خدمت می‌شوند.
وی خاطرنشان کرد: با این کار تا حدودی کمبود نیروی انسانی را با استفاده از ظرفیت بومی تامین خواهیم کرد ضمن اینکه در گام بعدی به دنبال آن هستیم که طی برنامه‌ای بلندمدت شرایط استخدام این نیروها را نیز مهیا نماییم.

بیشتر
نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت |
Guest (aumsguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما