جمعه 23 آذر 1397  
 
Friday, December 14, 2018  
 
الجمعة, ربيع الثاني 07, 1440  
 
اخبار و رویدادهای مهم
10
1396/12/20 يكشنبه برگزاری جلسه پرسش پاسخ حوزه توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی آبادان
به گزارش خبرنگار وب‌دا از آبادان، دکتر نوراله طاهری، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی آبادان در این جلسه اظهار داشت: داشتن تیم یکدل و یکدست باعث موفقیت دانشکده علوم پزشکی آبادان شده است و رضایت معاون درمان وزارت در بازدید اخیر نشان از این موفقیت و همدلی است.
وی با بیان اینکه حفظ این همدلی وظیفه ما است؛ عنوان کرد: عدم تبعیص، احیای فوق‌العاده نوار مرزی برای مناطق مرکزی، شفافیت در پرداخت‌ها، پرداخت به موقع مزایا و مطالبات کارکنان موفقیت در برگزاری همایش‌ها و کنگره‌های ملی، منطقه‌ای و استانی و داشتن سیستم نوین اداری از بارزه‌های کاری دانشکده علوم پزشکی آبادان هستند.
وی همچنین افزایش تشکیلات سازمانی تفضیلی در بیمارستان‌ها از نظر تعداد پست‌ها و اجرای موفق دوره‌های آموزشی و کسب رتبه برتر در بین دانشگاه‌ها در این زمینه را از دیگر فعالیت‌های بارز این حوزه برشمرد.
شایان ذکر است علاوه بر دکتر طاهری، نادر ثوامریان، مدیر منابع انسانی، محمدرضا کارستانی، مدیر امور مالی، سیامک نیک‌اختر، مدیر امور پشتیبانی و رفاهی و روح‌اله ارست، رئیس سازمان و تحول اداری در این جلسه به پرسش‌های حاضران پاسخ دادند.
بیشتر
نسخه قابل چاپ