جمعه 23 آذر 1397  
 
Friday, December 14, 2018  
 
الجمعة, ربيع الثاني 07, 1440  
 
اخبار و رویدادهای مهم
10
1396/12/19 شنبه نمره عالی به دکتر آموزنده/ باید به سلامت نگاهی اسلامی داشت
حجت‌الاسلام والمسلمین علی ابراهیمی‌پور در حاشیه برگزاری نخستین مجمع سلامت جنوب غرب خوزستان در گفت‌وگو با خبرنگار وب‌دا در آبادان اظهار داشت: بدون شک دکتر آموزنده در حوزه سلامت منطقه فعالیت‌های بسیار خوبی داشته و خود من چند روز پیش شاهد هنرآفرینی دکتر پروین در بیمارستان آیت‌اله طالقانی و کارهای قشنگی که در بیمارستان شهید بهشتی صورت گرفته است، بودم.
وی با بیان این موضوع که مدیر موفقی مثل دکتر آموزنده مجموعه موفقی را در کنار خود دارد، بیان کرد: به همین خاطر است که ایشان نمره‌ای عالی را دریافت کرده و شاخص‌های سلامت را رشد داده است.
امام جمعه آبادان با اشاره به این مهم که مردم همواره همراه هستند؛ افزود: بدترین آفت مدیران غیرهمراهند؛ مدیرانی که مردم را به نظام بدبین کرده و بحران ایجاد می‌کنند.
حجت‌الاسلام والمسلمین علی ابراهیمی‌پور مردم را یار دوازدهم دولت معرفی کرد و افزود: مردم همواره دولت را تشویق می‌کنند و گاهی به خاطر ناکارآمدی برخی مدیران نالایق اشک می‌ریزند.
وی در بخش بعدی صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: هر چه قدر که محور برنامه‌های ما مبتنی بر اسلام باشند، موفق‌تر خواهیم شد.نماینده ولی فقیه در آبادان در همین خصوص تصریح کرد: باید به دستورات اسلام توجه کنیم و همه چیز به لابراتورها ختم نخواهد شد.
وی اضافه کرد: در عین حالیکه باید از علم و تکنولوژی به نحو احسن استفاده شود، نیاز است که به پیشگیری و سلامت نگاه اسلامی داشته باشیم.
حجت‌الاسلام والمسلمین علی ابراهیمی‌پور در پایان عنوان کرد: امروزه شاهد هستیم که غرب در تزهای خود مانده است و لازم است که به آموزه‌های دینی نگاهی این‌قرنی داشته باشیم.
بیشتر
نسخه قابل چاپ