اخبار
1395/9/30 سه‌شنبه
زمان تحویل مدارک پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی دانشکده علوم پزشکی آبادان
زمان تحویل مدارک پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی دانشکده علوم پزشکی آبادان

.

زمان تحویل مدارک پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی دانشکده علوم پزشکی آبادان
مدیر منابع انسانی دانشکده علوم پزشکی آبادان از مشخص شدن زمان تحویل مدارک پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی این دانشکده خبر داد.
نادر ثوامریان صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار وب‌دا در آبادان اظهار کرد: نتایج آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در سایت سازمان سنجش اعلام شده است.
وی در همین خصوص اضافه کرد: نتایج قبول‌شدگان رشته‌های پرستاری، مامایی، کاردانی و کارشناسی فوریت‌های پزشکی و کارشناس ارتباطات و عملیات اعلام شده و این افراد به صورت پیمانی در دانشکده علوم پزشکی آبادان مشغول به کار می‌شوند.
مدیر منابع انسانی دانشکده علوم پزشکی آبادان با اشاره به زمان تحویل مدارک پذیرفته‌شدگان در آزمون یادشده، عنوان کرد: افرادی که نام آنها در سایت سازمان سنجش اعلام شده است از ساعت 8تا 16 روزهای24، 28 و 29 آذرماه فرصت دارند تا مدارک خود را به اداره منابع انسانی دانشکده علوم پزشکی آبادان-واقع در ایستگاه یک کوی ذوالفقاری- تحویل بدهند. وی خاطرنشان کرد: اعتراض به نتایج آزمون تنها از طریق سایت سازمان سنجش امکان‌پذیر است.
ثوامریان در قسمت پایانی صحبت‌های خود تصریح کرد: گفتنی است پذیرفته‌شدگان این آزمون در صورت تایید شدن بعد از انجام مصاحبه تخصصی و گزینش مشغول به خدمت خواهند شد.

بیشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 54348
تعداد بازديد از سايت: 9541148
تعداد بازديد زيرپورتال: 68866
اين زيرپورتال امروز: 49
در امروز: 3523
اين صفحه امروز: 20
خانه | بازگشت |
Guest (aumsguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما