اخبار
1395/10/3 جمعه
کارگاه آموزش مقدماتی قوانین و مقررات استخدامی برگزار شد
کارگاه آموزش مقدماتی قوانین و مقررات استخدامی برگزار شد

.

با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی آبادان آغاز شد

کارگاه آموزش مقدماتی قوانین و مقررات استخدامی

کارگاه آموزش مقدماتی قوانین و مقررات استخدامی دقایقی پیش با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی آبادان آغاز شد.
 به گزارش خبرنگار وب‌دا از آبادان، کارگاه آموزش مقدماتی قوانین و مقررات استخدامی دقایقی پیش با حضور دکتر نوراله طاهری، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی آبادان آغاز شد.
گفتنی است در این کارگاه 4روزه مهندس محب، رئیس کارگروه توانمندسازی و آموزش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و خانم جوانمرد، مدیر توسعه سازمان و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی ساوه حضور داشتند.
شایان ذکر است دوره آموزشی رشته شغلی کارگزین با موضوعاتی همچون آشنایی با تاریخچه قوانین و مقررات اداری و استخدامی، استخدام و ورود به خدمت، آشنایی با روش‌های مختلف جذب و بکارگیری نیرو، معرفی انواع نیروهای شاغل، آشنایی با قانون نحوه تشکیل پیام‌آوران بهداشت، آشنایی با قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان، چگونگی ادامه تحصیل کارمندان، تعریف توانمندسازی، چرخه ارزیابی عملکرد، ساز و کار انگیزشی، پرداخت حقوق و مزایا، آیین‌نامه حضور و غیاب، آیین‌نامه مرخصی‌ها، بررسی اطلاعات پایه، آیین‌نامه اداری، استخدامی، بررسی سوابق بازنشستگی، قانون کار، آشنایی با نحوه خروج از خدمت و آشنایی با انواع رتبه‌ها تا روز شنبه هفته آینده پیگیری می‌شود.

بیشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 54802
تعداد بازديد از سايت: 9604336
تعداد بازديد زيرپورتال: 69441
اين زيرپورتال امروز: 59
در امروز: 2377
اين صفحه امروز: 30
خانه | بازگشت |
Guest (aumsguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما